جدید ترین اپلیکیشن ها در فیلود

جدید ترین بازی ها

promo2664 xl fa - اندروید
promo2674 xl fa - اندروید
promo2663 xl fa - اندروید
promo2662 xl fa - اندروید
promo2669 xl fa - اندروید
promo2670 xl fa - اندروید
promo2661 xl fa - اندروید
promo683 xl fa - اندروید

پنل توسعه دهندگان

پنل توسعه دهندگان

برای ورود به پنل توسعه دهندگان کلیک کنید و اگر عضو نیستید برای عضویت اقدام کنید

ورود به سامانه کاربران فیلود

برای ورود بر روی دکمه زیر کلیک کنید

اندروید را با فیلیود تجربه کنید

کسب درآمد

به طور کلی سه روش   وجود دارد. 

اپلیکشن های In-app/subscription

اپلیکشن های Paid download

اپلیکشن های Free app with ads


انتشار اپلیکیشن شما

از اینکه وقت خود را صرف تولید برنامه‌های اندروید می‌کنید، سپاسگزاریم. کار در این حوزه برای هزاران توسعه‌دهنده، هم از نظر جذب مخاطب و هم از لحاظ مالی بازده مناسبی داشته است. ما به کار خود عشق می‌ورزیم و به کاری که شما می‌کنید احترام می‎گذاریم و نهایت تلاش‌مان را برای ساخت بهترین و مناسب‌ترین بستر برای بروز استعدادها و توانایی‌های شما به کار خواهیم گرفت.زمانی اپلیکیشن شم تایید و انتشار پیدامیکند که محتوی ان مجاز باشد و مالکیت ان اپ مختص شما باشد.

قوانین و مقررات

 لازم به ذکر هست که فیلود نهایت همکاری را با کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خواهد داشت ، در صورت گزارش این کارگروه صفحه مورد نظر مسدود خواهد شد ، لازم به ذکر هست فیلود  تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

دسته بندی ها

#اپلیکیشن اندروید

#بازی اندروید

#اپلیکیشن جدید

#اپلیکیشن مالی

لازم به ذکر هست که فیلود نهایت همکاری را با کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خواهد داشت ، در صورت گزارش این کارگروه صفحه مورد نظر مسدود خواهد شد ، لازم به ذکر هست فیلود یک دایرکتوری سینماست که اطلاعات تخصصی سینما را به کاربران ارائه می کند و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. در این وب سایت شما می توانید، فیلم ها و آهنگ های مورد نظر خود را دانلود کنید. دانلود در فیلود با سرعت بسیار زیادی می باشد. همچنین می توانید با استفاده از پخش آنلاین بینظیری که هم برای انواع فیلم ها و آهنگ ها وجود دارد، می توانید قبل از دانلود آنها پیشنمایشی از آنها را مشاهده کرده و با دقت بیشتری به دانلود نظرتان بپردازید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید. قابلیت هایی که در فیلود ارائه می گردد عبارتند از: دانلود سریال، دانلود موسیقی، پرداختن به بیوگرافی و حاشیه هنرمندان، دانلود اپلیکیشن ، آموزش ، کتاب صوتی ، دانلود نرم افزار ، پخش آنلاین فیلم، دانلود انیمیشن و…
لازم به ذکر هست که برای  سهولت در دانلود اپلیکیشن اندروید میتوانید از نرم افزار IDM  استفاده کنید و یا دانلوداپلیکیشن اندروید را در موبایل دانلود کنید میتوانید از اپلیکیشن اندروید Advanced Download Manager Pro  برای اندروید استفاده کنید  که به صورت مستقیم در گوشی اندروید شما دانلود شود. 

[logocarousel id=”21766″]